Pedro-Ximenez 4 liitrit

714,00  (sh. KM)

Pedro Ximenez  (PX) on naturaalne magus dessertvein, mille valmistamisel on kasutatud vähemalt 85 % ulatuses samanimelist  viinamarjasorti. Pedro Ximenez on  magusaim sherry, mille suhkrusisaldus võib ulatuda  300 kuni 500 grammini liitri kohta. PX vaadis hoitud viskile lisandub euroopa  tammele omast vürtsikust ning  Pedro Ximenese sherry-st vaadis talletunud magusaid rosina, kuivatatud puuvilja ja tumeda shokolaadi noote. Pedro Ximenez on kõige tumedam sherridest lisades ka PX vaadis hoitud viskile tumedaid sügavaid pruune toone. Väiksemas vaadis on viski kokkupuutepind vaadiga suurem ja viski  küpseb kiiremini kui suures vaadis.

Karula ühelinnaseviskid

Traditsiooniline

Karula tradistiooniline ühelinnaseviski on valmistatud kõrge kvaliteediga mahesertifikaadiga Belgia odralinnastest. Kääritame virret  pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viski on karge maitsega. Vaati küpsema pannes lahjendame viskit 63 % ABV-ni puhta kohaliku põhjaveega.

Kerge suitsuga

Karula kerge suitsuga ühelinnaseviski sisaldab ka turbasuitsus töödeldud odralinnaseid. Linnased on mahesertifikaadiga Belgia päritolu. Kääritame virret pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viskil on kerge suitsune aroom ja maitse, mis vaadis maheneb veelgi.

Suitsune

Karula suitsune ühelinnaseviski on tugeva suitsuse aroomi ja maitsega, mis saadud linnaste töötlemisel turbasuitsus. Kasutame mahesertifikaadiga kõrge kvaliteediga Belgia odralinnaseid.  Kääritame virret pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viski suitsune aroom maheneb mõnevõrra vaadis küpsedes.

Kuidas viskit osta

 1. Täida tellimusvorm
  • Vali sulle sobiva maitsega viski
  • Vali sobiv vaat, milles soovid viskit küpsemise ajal hoida
  • Lisa oma kontaktandmed
 2. Saada vorm meile
 3. Maksa viski eest vastavalt meie esitatud arvele
 4. Võta vastu kinnituskiri viski reserveeringu ja vaadi numbriga.
 5. Oota elevusega viski küpsemist
Viski vaat

Tellimusvorm