Karula Manor Distillery OÜ, Karuoja, Karula küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa

Džinn2023-05-05T14:52:19+03:00

Džinn

Lone Island Gin on džinn seiklejatele, kes otsivad uusi maitseid ja avastamata saari. Iga Lone Island Gin peidab endas maitseid Läänemere väikesaartelt. Puhtas looduses, soolaste tormituulte käes kasvanud ja käsitsi korjatud ürdid rikastavad džinni  traditsioonilist maitset, mis on koos parima teraviljapiiritusega õrnalt destilleeritud vaskses destilleerimiskatlas ja lahjendatud puhta kohaliku põhjaveega.

Lone Island Gin on distilled dry gin

Džinni saab valmistada mitmeti. Kvaliteetsemad džinnid on alati destilleeritud džinnid, ja selliselt markeeritud ka toote etiketil.  Kõik Lone Island seeria džinnid on alati valmistatud käsitööna destilleerimise meetodil ja vastavad kõrgema kvaliteediga džinnide kategooriale distilled dry gin.

Lone Island Gin seeria džinnid on euroopa mahesertifikaadiga džinnid. Nende valmistamisel kasutatakse vaid mahesertifikaadiga koostisaineid, samuti on mahesertifikaat Lone Island Gin seeria dzinnide tootmisprotsessil.

 • Lone Island Gin Kyne Organic kinkekarbis

  ALC. 42% VOL

  29,90  (sh. KM)

  56 €/L

  Lone Island Gin Kyne Organic kinkekarbis. Traditsiooniline distilled dry gin, mida rikastab Kihnu saare nõmm-liivatee ürdi vürtsikus ja laimi värskus.

   

                                                   

 • Lone Island Gin Kyne Organic

  ALC. 42% VOL

  24,90  (sh. KM)

  56 €/L

  Traditsiooniline distilled dry gin, mida rikastab Kihnu saare nõmm-liivatee ürdi vürtsikus ja laimi värskus.

   

                                                                                         

Title