Oloroso 16 liitrit

1074,00  (sh. KM)

Oloroso vaadis küpsemine lisab viskile pähkli, kuivatatud puuvilja ja tumeda shokolaadi maitsenoote.  Viski muutub magusamaks, maitse täidlasemaks. Euroopa tammest valmistatud vaat lisab vürtsikust. Viski värvile lisandub tumepunaseid varjundeid kuid ei saavuta nii tumedaid toone nagu Pedro Ximeneze vaadis.

Karula ühelinnaseviskid

Traditsiooniline

Karula tradistiooniline ühelinnaseviski on valmistatud kõrge kvaliteediga mahesertifikaadiga Belgia odralinnastest. Kääritame virret  pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viski on karge maitsega. Vaati küpsema pannes lahjendame viskit 63 % ABV-ni puhta kohaliku põhjaveega.

Kerge suitsuga

Karula kerge suitsuga ühelinnaseviski sisaldab ka turbasuitsus töödeldud odralinnaseid. Linnased on mahesertifikaadiga Belgia päritolu. Kääritame virret pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viskil on kerge suitsune aroom ja maitse, mis vaadis maheneb veelgi.

Suitsune

Karula suitsune ühelinnaseviski on tugeva suitsuse aroomi ja maitsega, mis saadud linnaste töötlemisel turbasuitsus. Kasutame mahesertifikaadiga kõrge kvaliteediga Belgia odralinnaseid.  Kääritame virret pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viski suitsune aroom maheneb mõnevõrra vaadis küpsedes.

Kuidas viskit osta

 1. Täida tellimusvorm
  • Vali sulle sobiva maitsega viski
  • Vali sobiv vaat, milles soovid viskit küpsemise ajal hoida
  • Lisa oma kontaktandmed
 2. Saada vorm meile
 3. Maksa viski eest vastavalt meie esitatud arvele
 4. Võta vastu kinnituskiri viski reserveeringu ja vaadi numbriga.
 5. Oota elevusega viski küpsemist
Viski vaat

Tellimusvorm