Ex bourbon 32 l

1554,00  (sh. KM)

Enamasti küpsebki Karula ühelinnaseviski ameerika burbooni vaadis. Burboon on ameerika viski, mille valmistamisel kasutatud teraviljasegus peab olema vähemalt 51 % maisi ja mis peab alati küpsema uues tammevaadis. Nii küpsebki Shotimaal ja mujal Euroopas viski tihti korra kasutatud burbooni vaadis. Burbooni vaat lisab Karula viskile kergelt magusaid vanilli, karamelli, mee ja tsitruse lõhna- ja maitsenüansse ning viski omandab ilusa kuldkollase tooni.

Karula ühelinnaseviskid

Traditsiooniline

Karula tradistiooniline ühelinnaseviski on valmistatud kõrge kvaliteediga mahesertifikaadiga Belgia odralinnastest. Kääritame virret  pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viski on karge maitsega. Vaati küpsema pannes lahjendame viskit 63 % ABV-ni puhta kohaliku põhjaveega.

Kerge suitsuga

Karula kerge suitsuga ühelinnaseviski sisaldab ka turbasuitsus töödeldud odralinnaseid. Linnased on mahesertifikaadiga Belgia päritolu. Kääritame virret pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viskil on kerge suitsune aroom ja maitse, mis vaadis maheneb veelgi.

Suitsune

Karula suitsune ühelinnaseviski on tugeva suitsuse aroomi ja maitsega, mis saadud linnaste töötlemisel turbasuitsus. Kasutame mahesertifikaadiga kõrge kvaliteediga Belgia odralinnaseid.  Kääritame virret pea kolm ööpäeva ja destilleerime siis aeglaselt. Viski suitsune aroom maheneb mõnevõrra vaadis küpsedes.

Kuidas viskit osta

 1. Täida tellimusvorm
  • Vali sulle sobiva maitsega viski
  • Vali sobiv vaat, milles soovid viskit küpsemise ajal hoida
  • Lisa oma kontaktandmed
 2. Saada vorm meile
 3. Maksa viski eest vastavalt meie esitatud arvele
 4. Võta vastu kinnituskiri viski reserveeringu ja vaadi numbriga.
 5. Oota elevusega viski küpsemist
Viski vaat

Tellimusvorm