Lone Island Organic Gin Kyne 500 ml kinkekarbis

ALC. 42% VOL

35,00  (sh. KM)

56 €/L

Keset Liivi lahte, asub Läänemeres tilluke armas saar Kihnu. Kihnu saart mainiti esmakordselt 1386. aastal nimekujuga Kyne. Sellist nimekuju võib leida ka ajaloolistel kaartidel.

Lone Island Gin Kyne saab oma erilise maitse Kihnu saare puhtast loodusest korjatud nõmm-liivatee ürdist. Maria on see tubli kihnu naine, kes kuumas suvepäikeses nõmm-liivatee ürdi selle džinni destilleerimiseks  korjas ja kuivatas.  Nõmm – liivatee  vürtsikus täiendab džinni traditsioonilist maitset, mis on saadud koriandri, hariliku kikkaputke juure, lagritsa, kardemoni, iirise juure ja mitmete teiste ürtide segust. Erilist tähelepanu oleme pööranud kadakamarjadele,  mis pärinevad Euroopa parimatest kasvupiirkondadest erinevate korjajate poolt kogutud partiidest.  Kõik ürdid on valitud hoole ja armastusega ning segatud kokku paljude katsetuste baasil, et  anda edasi Lone Island Gin Kyne kordumatu maitse.

Lone Island Gin Kyne on kõrge kvaliteediga distilled dry gin. See džinn on käsitööna destilleeritud vaskses katlas aeglases tempos, et kõigi ürtide puhtad maitsed džinnis edasi kanduks.

Lone Island Gin Kyne on toodetud  mahedana. Kõik džinni koostisosad on mahedad ja džinni tootmisprotsess mahesertifitseeritud, nii kannabki Lone Island Gin Kyne euroopa mahetoote tunnust.

Aroom: puhas makedoonia kadaka aroom koos kõrvalürtide nüanssidega
Maitse: nõmm-liivatee vürtsikus ja laimi värskus